Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 2 maja 2024 07:38
News will be here

Co to był za strzał!

W Pogoni Szczecin wyłania się w rundzie wiosennej nowa gwiazda. Drugi mecz z ławki rezerwowych i drugi gol. Wahan Biczachczjan strzelił dziś Zagłębiu Lubin pięknego i decydującego o trzech punktach gola.

Autor: kadr z meczu

Dzisiejszy mecz w Szczecinie z Zagłębiem Lubin trzymał w napięciu do końca. A nic tego na początku nie zapowiadało, bo Pogoń Szczecin szybko objęła prowadzenie! Mariusz Malec łądnie podał do napastnika Luki Zahovicia i ten  sprytnym strzałem pokonał bramkarza Zagłębia. Jednak po przewie Patryk Szysz wykorzystał lekkie zagapienie się Dante Stipicę i strzelił nam gola.

Dopiero w 80. minucie meczu Wahan Biczachczjan zmienił wynik, a jego bramka była niewątpliwie ozdobą meczu. Stało się to po podaniu Mateusza Łęgowskiego, a bramkarz Zagłębia był bez szans.

W Szczecinie możemy dopisać trzy punkty i pamiętać, że lider - Lech Poznań ma tylko o dwa więcej.