Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 5 maja 2025 05:20
Reklama
Reklama

Kot nie był czarny, ale przyniósł pecha odurzonemu narkotykami

23-latek pod wpływem środków odurzających krzyczał na kota i będzie odpowiadać za posiadanie substancji zabronionych
Kot nie był czarny, ale przyniósł pecha odurzonemu narkotykami

Autor: Policja (arch.)

W nocy zdarzył się incydent w jednym z mieszkań na osiedlu Niebuszewo w Szczecinie, kiedy 23-latek, będący pod wpływem środków odurzających, zachowywał się agresywnie wobec kota. Sytuacja ta doprowadziła do zaangażowania funkcjonariuszy z patrolowo-interwencyjnego komisariatu miejskiego. Źródło konfliktu leżało w niebezpiecznym zachowaniu mężczyzny, który nieprzemyślanie krzyczał na jedno z czworonogów, a następnie wyszedł z nim na balkon.

Policjanci dotarli na miejsce zgłoszenia i zastali 23-latka, który opiekował się kotami swojej koleżanki. Zaniepokojony o bezpieczeństwo jednego z futrzaków, który wyszedł na balkon, mężczyzna zaczął krzyczeć, próbując w ten sposób przyciągnąć go z powrotem do mieszkania. To nieracjonalne zachowanie natychmiast wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, że młody mężczyzna mógł znajdować się pod wpływem narkotyków.

Podczas rozmowy z policją, 23-latek sam przyznał się do spożycia alkoholu oraz zażycia niedozwolonych substancji. Ponadto, w trakcie przeszukania mieszkania, mundurowi natrafili na słoik zawierający ukryte narkotyki. Teraz młody mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć za posiadanie substancji zabronionych, co może grozić mu konsekwencjami prawnymi.

Incydent ten pokazuje, jak nadużywanie narkotyków może wpływać na zachowanie człowieka, prowadząc do sytuacji niebezpiecznych zarówno dla samych posiadaczy, jak i ich otoczenia. W przypadku tego 23-latka, działanie pod wpływem środków odurzających doprowadziło do agresji wobec zwierzęcia, narażając je na niebezpieczeństwo.

Warto pamiętać, że posiadanie i zażywanie narkotyków jest niezgodne z prawem i grozi konsekwencjami karnymi. W przypadku osób walczących z uzależnieniem, istotne jest zwracanie uwagi na wsparcie i pomoc specjalistów, którzy mogą pomóc w odzyskaniu pełni zdrowia i normalnego funkcjonowania społecznego.

Wnioskiem, jaki możemy wyciągnąć z tego przypadku, jest konieczność edukacji w zakresie zdrowego stylu życia, odpowiedzialności za zwierzęta oraz świadomości prawnych. Tylko poprzez edukację i świadome podejmowanie decyzji możemy przeciwdziałać podobnym incydentom oraz dbać o nasze bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

pytanie 08.07.2023 19:49
Czy to był Kot w butach?

pies 08.07.2023 14:47
To teraz koty zatrudniają w policji?

FACEBOOK
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: noTreść komentarza: Ale urwał...Data dodania komentarza: 4.05.2025, 22:51Źródło komentarza: Zignorował, że jest na drodze podporządkowanejAutor komentarza: KrzywyTreść komentarza: Trzeba wiedzieć kiedy zerwać.Data dodania komentarza: 4.05.2025, 22:47Źródło komentarza: Wyzywał i groził księdzu. Miał na koncie pobicie księdzaAutor komentarza: właśnieTreść komentarza: Po co przepłacać.Data dodania komentarza: 4.05.2025, 19:54Źródło komentarza: Nie kupujemy samochodów lecz częściej je wypożyczamyAutor komentarza: no takTreść komentarza: Jak policzyć utrzymanie autka, to jest naprawdę drogoData dodania komentarza: 4.05.2025, 18:39Źródło komentarza: Nie kupujemy samochodów lecz częściej je wypożyczamyAutor komentarza: tyleTreść komentarza: Jeżdżą jak szarańcza.Data dodania komentarza: 4.05.2025, 18:30Źródło komentarza: E-hulajnogi opanowały ulice i chodniki. Są niestety ofiary śmiertelneAutor komentarza: dłużejTreść komentarza: "Z przyczyn demograficznych w Polsce pogłębiać będą się niedobory pracowników, nawet przy utrzymaniu pięciodniowego tygodnia pracy. Prognozy struktury zatrudnienia zapowiadają niedobór pracowników w 21 z 39 grup zawodowych w horyzoncie 2040 roku. Skrócenie czasu pracy wywołałoby niedobór we wszystkich 39 grupach zawodowych, zwłaszcza w usługach" – pisali w analizie sprzed kilku miesięcy Maciej Albinowski, Piotr Lewandowski i Karol Madoń, naukowcy z Instytutu Badań Strukturalnych.Data dodania komentarza: 4.05.2025, 15:39Źródło komentarza: Proponują czterodniowy tydzień pracy. Nie wiadomo, czy firmy będą zadowolone
Reklama
NAPISZ DO NAS

Zapraszamy do kontaktu!

Reklama